×    بستن

قوانین و مقررات

احتراماً مقررات قوانین سایت کیمیا لایتینگ در زیر برای شما آورده شده است:

ابتدا توجه داشته باشید که کلیه اصول و قواعد این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و همچنین قالب قانون تجارت الکترونیک قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و متعاقبا کاربران نیز موظف موظف به رعایت این قوانین می باشند.

 همچنین ورود کاربران به وب سایت کیمیا لایتینگ و استفاده از خدمات ارائه شده در این وبسایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین این سایت از سوی کاربران می باشد.

 مشتری حتماً می بایست با اطلاعات کاربری خود وارد سایت شده و اقدام به سفارش بنماید.

 مسئولیت محصولات ارائه شده در این وب سایت به لحاظ کیفی.  قیمت، محتوا و شرایط استفاده برعهده فروشگاه کیمیا لایتینگ می باشد.

همچنین سفارشاتی که در طی ساعات اداری به ثبت می رسند حداکثر تا ۴۸ ساعت برای آن دسته از مشتریان که ساکن تهران می‌باشند و بین ۳ تا ۷ روز کاری برای مشتریانی که ساکن سایر شهرها می باشند به دست ایشان خواهد رسید.

همچنین در شرایط ویژه‌ای مثل فروش شگفت انگیز احتمال لغو شدن سفارش مشتریان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و این وب سایت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید اقدام و فروش را متوقف نماید.

 در صورتی که محتوا و یا محصول ارائه شده با عکس و یا نمونه موجود در سایت مغایرت داشته باشد وب سایت موظف است کالای مورد نظر را به هر عنوان مرجوع نماید. 

پر بازدید ترین